בדיקת תוקף אחריות
 
 
 
  • נייד אולטראבוק אינטלגנטי בעל מגוון מצבי עבודה מתאים את עצמו אליך! קל ודק במיוחד , עכשיו במלאי במגוון גדלים! 
     
 
 

מתאמים אופטים (ג'יביקים)

 
 
יצרן
Dlink (5)
 
מהירות
10/100/1000Mbps (1)
 
 
נקה סינונים
 
נמצאו 5 מתאמים אופטים (ג'יביקים)
 
 
 D-link DEM-310GT
SFP 1000Base-LX לכבל singlemode (עד 10 ק"מ) Support 3.3V powe
 
 
 
 
D-link DEM-311GT
SFP 1000Base-SX לכבל multimode (עד 550 מטר)
 
 
 
 
D-LINK DMC-G01LC/A1A
ממיר אופטי Gigabit Etherne Power (PWR), RJ-45, SFP
 
 
 
 
D-LINK DEM-302S-BXU
SFP 1000Base-BX לכבל singlemode (עד 2 ק"מ) WDM - Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm
 
 
 
 
D-LINK DEM-302S-BXD
SFP 1000Base-BX לכבל singlemode (עד 2 ק"מ) WDM - Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm